W odpowiedzi na potrzeby lokalnego rynku pracy dziś w Powiatowym Urzędzie Pracy odbyło się bezpłatne szkolenie „KSeF W PIGUŁCE”. Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o pracodawcach, przedsiębiorcach oraz osobach, które chcą lepiej przygotować się do nadchodzących zmian w przepisach i obowiązkach związanych z fakturowaniem elektronicznym.
Spotkanie poprowadziły przedstawicielki Urzędu Skarbowego w Bartoszycach — Sylwia Subocz oraz Urszula Krysińska, które w praktyczny sposób omówiły najważniejsze zagadnienia związane z Krajowym Systemem e-Faktur.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i aktywny udział.




