Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim


Nagłówek

Aktualności

 • Listy rankingowe

  W dniu dzisiejszym opublikowano listy rankingowe wniosków o organizację prac interwencyjnych, o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

 • Plan szkoleń grupowych dla osób bezrobotnych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim w 2020 r.

      Plan szkoleń grupowych dla osób bezrobotnych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim w 2020 r.   Lp. Nazwa kierunku szkolenia Zakres szkolenia Planowana liczba uczestników Przewidywany termin realizacji szkolenia Orientacyjny czas trwania szkolenia  w godzinach Charakterystyka osób, dla których szkolenie jest przeznaczone Informacja o egzaminie zewnętrznym  (jeśli jest przewidziany) Rodzaj zaświadczenia lub innego dokumentu potwierdzającego ukończenie szkolenia  i uzyskanie kwalifikacji lub uprawnień 1. Prawo jazdy kat. C  z kwalifikacją wstępną...

 • Ogłoszenie z dnia 10 stycznia 2020 r.

  Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim ogłasza nabór wniosków w trybie konkursowym na organizację staży, organizację prac interwencyjnych, organizację szkoleń indywidualnych.

 • Zapraszamy do odbioru rozliczenia - PIT-11 i rocznego raportu składek społecznych i zdrowotnych za 2019

  UWAGA   Zapraszamy do odbioru rozliczenia - PIT-11 i rocznego raportu składek społecznych i zdrowotnych za 2019 rok w terminie do 14 lutego 2020 r. Powiatowy Urząd Pracy w  Lidzbarku Warmińskim  informuje, że w okresie do 14 lutego 2020 r. osoby, którym w 2019 roku wypłacono zasiłek dla bezrobotnych lub dodatek aktywizacyjny mogą odebrać  PIT - 11 i roczny raport składek społecznych i zdrowotnych za 2019 rok w godzinach od 7.00 do 15.00 w siedzibach urzędu: Lidzbark Warmiński, ul. Dębowa 8 Orneta, ul. Dworcowa 4   Warunkiem otrzymania rozliczenia jest potwierdzenie tożsamości osoby na podstawie dowodu...

 • Zamknięcie naboru wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia

  Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim informuje, że z dniem 31.12.2019 r. zamyka nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia.

 • Fundacja Aktywnej Rehabilitacji zaprasza wszystkich chętnych do projektu

  Fundacja Aktywnej Rehabilitacji zaprasza wszystkich chętnych do projektu , który jest skierowany do osób: • w wieku min. 18 lat do wieku emerytalnego, • mieszkańców woj. warmińsko-mazurskiego (z wyłączeniem Miasta Olsztyn, gminy Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Purda i Stawiguda, Miasta Ełk i gminy Ełk), • biernych zawodowo, • posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym, umiarkowanym lub lekkim. ...

 • Listy rankingowe wniosków

  W dniu dzisiejszym opublikowano listy rankingowe wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Wstrzymanie naboru wniosków o przyznanie bezrobotnemu jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim informuje, że z dniem 13 grudnia 2019 r. wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie bezrobotnemu jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Wznowienie naboru wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim informuje, że z dniem 12 grudnia 2019 r. wznawia nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej. W zakresie rozpatrywania wniosków będą miały zastosowanie dotychczasowe zasady określonew ogłoszeniu o konkursie wniosków z dnia 01.04.2019 r.

 • Bezpłatne badania mammograficzne

  W imieniu mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych dla Pań w wieku 50-69 lat w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ. Szczegółowe informacje poniżej.

 • Wstrzymanie naboru wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego

  Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim informuje, że z dniem 6 grudnia 2019 r. wstrzymuje nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • Listy rankingowe wniosków

  W dniu dzisiejszym opublikowano listy rankingowe wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Priorytety wydatkowania KFS w 2020 roku

 • Spotkanie pracowników PUP z uczniami Szkoły Podstawowej w Kraszewie

  Na zaproszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kraszewie pośrednik pracy oraz specjalista ds. rozwoju zawodowego z Powiatowego Urzędu Pracy w Lidzbarku Warmińskim w dniu 18.11.2019 r. zorganizowali spotkanie z uczniami klasy VII i VIII szkoły podstawowej. W trakcie spotkania pośrednik pracy przedstawił prezentację multimedialną, w której  pokrótce scharakteryzował aktualną sytuację na lokalnym rynku pracy, omówił barometr zawodów deficytowych i nadwyżkowych zarówno w powiecie lidzbarskim oraz w regionie, a także przedstawił najczęściej poszukiwane zawody w naszym powiecie. Następnie specjalista ds. rozwoju  zawodowego...

 • POWRÓT DO ZDROWIA - POWRÓT DO PRACY

  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Centralnym Instytutem Ochrony Pracy-Państwowym Instytutem Badawczym realizuje pilotażowo od 1 września 2019 roku nowy typ wsparcia dla osób, które z powodu wypadku lub pogorszenia się stanu zdrowia nie mogą wykonywać swojej dotychczasowej pracy i w związku z tym wymagają przekwalifikowania zawodowego. Załączniki POWRÓT DO ZDROWIA - POWRÓT DO PRACY.pdf (pdf, 3060 KB)

Wyświetlanie 1 - 15 z 493 rezultatów.
Pozycji na stronę: 15

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę