Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim


Nagłówek

Aktualności

Modyfikacja Ogłoszenia z dnia 12.02.2016 - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców* w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Zwrot kosztów przejazdu dla osób bezrobotnych skierowanych na staż w 2016 r.

Osoby bezrobotne skierowane na staż w 2016 r. mogą ubiegać się o zwrot kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania do miejsca odbywania stażu i powrotu przez okres odbywania stażu.

Ogłoszenie z dnia 02.02.2016

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim ogłasza konkurs wniosków na staże, prac interwencyjne, refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego, jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej, szkolenia, dofinansowania wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia, przyznanie refundacji kosztów zatrudnienia bezrobotnego do 30

Ogłoszenie z dnia 02.02.2016 - Bony dla bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim ogłasza konkurs wniosków o przyznanie: 1) bonów stażowych; 2) bonów szkoleniowych; 3) bonów zatrudnieniowych; 4) bonów na zasiedlenie.

Dzień pracownika PSZ.

Dnia 27 stycznia 2016 r. w Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie odbyła się uroczysta konferencja związana z obchodami święta Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Wyświetlanie 286 - 290 z 290 rezultatów.
Pozycji na stronę: 15

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę